Боротьба була запекла!

Дата: 27.06.2021 22:03

27 червня на футбольному полі в с. Замістя (Замостянський старостинський округ) відбулася зустріч двох команд на першість південної ліги ФК «Кремінь» Парафіївської ОТГ та ФК «Замістя» Сухополов'янської ОТГ. Вболівали та підтримували свою команду Сухополов'янський сільський голова Денис Росовський, посадовці Сухополов'янської ОТГ, місцеві жителі, жителі громади та прилучани.

Гра була емоційна, запекла та напружена. Не менш напруженою була і атмосфера серед вболівальників команд. Навіть у перерві між таймами на футбольному полі тренувався найменший вболівальник і майбутній футболіст нашої громади.

В результаті гри з рахунком 2:0 перемогу здобула команда ФК «Кремінь» Парафіївської ОТГ. Щиро дякуємо організаторам за належний рівень підготови до зустрічі, а футболістам за яскраву гру та емоції! Вітаємо переможців!