Відпочив - прибери за собою!

Дата: 04.07.2021 11:22

Все частіше під час прогулянок у лісі та біля води ми спостерігаємо купи сміття. Кожен, хто залишив після себе це сміття вважає, що воно саме собою десь подінеться. Дехто вважає, що нічого не трапиться, якщо він викине папірець, недопалок, пляшку з під напою чи залишить недоїдки, а насправді навкруги з’являються купи сміття.
Священний обов’язок кожного з нас полягає у постійній турботі про навколишнє середовище, а отже й про себе.
Можливо, Вам здається, що старань однієї людини недостатньо, щоб зберегти чистоту і не допустити погіршення стану навколишнього середовища, але це не так. Навіть одна людина, змінивши свій спосіб життя, може вплинути на навколишнє середовище – покращити його екологічний стан. Всі ми повинні пам’ятати, що чистота навколишнього середовища в першу чергу залежить від кожного з нас.
Сухополов’янська ОТГ закликає всіх мешканців громади, а також гостей - будьте свідомими громадянами і не забруднюйте улюблені місця відпочинку. Дотримуйтесь санітарних норм та прибирайте сміття за собою.
Пам’ятайте, чистота – дзеркало душі людини!