14 липня  відбулося  пленарне засідання 10 (позачергової) сесії  8 скликання  Сухополов’янської сільської ради, на розгляд якого вносилося  113  питань.

Депутати  ухвалили рішення «Про встановлення місцевих податків та/або зборів на території Сухополов’янської сільської територіальної громади» на 2022 рік.

Керівництво громади продовжує роботу по забезпеченню населення якісним мобільним зв’язком. Зважаючи на звернення жителів Білорічицького старостинського округу та з  метою покращення якості мобільного  зв’язку,  депутати  надали згоду на розміщення телекомунікаційного обладнання  ТОВ «Лайфселл»  в с.Білорічиця, що дасть змогу покращити  якість мобільного зв’язку не тільки жителям Білорічицького старостинського округу, а й жителям прилеглих населених пунктів.

З урахуванням звернень громадян, старост старостинських округів громади, ініціативної групи  та з метою збереження екологічної системи  депутатський корпус  ухвалив рішення  «Про надання погодження  щодо створення ландшафтних заказників місцевого значення», а саме на  території Ряшківського старостинського округу погодили створення ландшафтного заказника місцевого значення «Берізка» та  на території Малківського старостинського округу  погодили створення ландшафтного заказника місцевого значення «Панський сад». Вищезазначене рішення буде направлене  до Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації.

Депутатський корпус затвердив ряд рішень,  попередньо схвалених на засіданні виконавчого комітету, а саме: «Про затвердження програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2021 рік (в новій редакції)», «Про затвердження програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської  сільської ради на 2021 рік (в новій редакції)», «Про затвердження програми фінансової підтримки первинної медико-санітарної допомоги та забезпечення медичної допомоги населенню громади на 2021 рік (в новій редакції)», «Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії  восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради  від 24 грудня 2020 року «Про бюджет Сухополов`янської сільської  територіальної громади на 2021 рік», «Про затвердження Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності та профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Сухополов’янської сільської ради на 2021-2025 роки».

Під час сесії депутати розглянули  питання стосовно надання матеріальної допомоги  жителям територіальної громади.

Також на розгляд сесії виносилися ряд земельних питань щодо надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою, щодо затвердження технічної документації із землеустрою та передачі у власність земельної ділянки  громадянам, а також про припинення користування земельними ділянками тощо.

Під час розгляду питання «Різне» депутати обговорили питання життєдіяльності громади, зокрема щодо  вуличного  освітлення, щодо обкошування  трави  біля установ та організацій  старостинських округів громади.

По всіх питаннях порядку денного  10 (позачергової) сесії депутати ухвалили  відповідні рішення.