У Сухополов'янській ОТГ мають намір створити Ландшафтний заказник!

Дата: 14.07.2021 22:08

Рішенням 10 (позачергової) сесії 8 скликання депутати громади погодили створення Ландшатфного заказника місцевого значення «Берізки» на території Ряшківського старостинського округу громади.

Ландшафтний заказник пропонується створити за межами села Ряшки в сторону села Вільшана Ічнянського району. Він матиме площу 6,5377 га.

Статус планується присвоїти для збереження частини лісового масиву, в якому наявний густий березовий ліс, що утворився внаслідок невикористання земельної ділянки для сільськогосподарських потреб у 2000-х роках.

Пріоритетами охорони в заказнику є популяції рідкісних видів рослин, занесених до Червоної книги України.

Щиро вдячні депутатам громади за підтримку у прийнятті даного рішення. Сподіваємося, що депутати обласної ради з розумінням віднесуться до необхідності утворення об’єкту природно-заповідного фонду і нададуть статус зазначеній території.