Підсумки роботи служби зайнятості за півріччя: 7 тисяч працевлаштованих

Дата: 21.07.2021 09:51

Саме стільки громадян області знайшли роботу за сприяння служби зайнятості. З них 18 % - працевлаштовано оперативно, до набуття статусу безробітного. Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Лідія Падалка. За її словами, для задоволення кадрових потреб економіки служба зайнятості сьогодні не обмежується власною базою пропозиції робочої сили, а виходить на повний ринок праці, працюючи на засадах рекрутингу.

Крім того, до громадських та інших робіт тимчасового характеру службою зайнятості залучено  1,3 тис. безробітних, ще 1,1 тис. скеровано на професійне навчання.

Загалом послугами державної служби зайнятості протягом півріччя скористалися 26,2 тис. безробітних, що перебували на обліку. Кожного третього з них залучено до активних програм сприяння зайнятості населення

На початок липня в області налічувалось 12,5 тис. безробітних – на третину менше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 25 торік.