Посадовці Сухополов’янської ОТГ навчалися!

Дата: 20.07.2021 16:22

20 липня 2021 року у приміщенні  Великої зали Прилуцької районної  ради  було проведене навчання  Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю голови Сухополов’янської сільської ради Дениса Росовського, керівників та спеціалістів структурних підрозділів  Сухополов'янської сільської ради, керівників установ, організацій  громади, старост старостинських округів та депутатів сільської ради. Навчання за  темою «Регламентація роботи та ведення діловодства в сільській раді та її виконавчому комітеті. Депутатські запити, звернення, запитання: порядок їх внесення і розгляду. Участь депутатів у діяльності ради» проводила заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради  Олександра Негода. Учасники навчання обговорили питання організації діяльності виконавчого комітету ради, підготовки та проведення засідань виконкому, планування роботи органу місцевого самоврядування,   а також питання  щодо порядку внесення та розгляду депутатських запитів, звернень та запитань.

Захід пройшов  конструктивно, інформативно та змістовно.