Отримано мікрогрант!

Дата: 22.07.2021 14:52

В квітні поточного року Сухополов’янською сільською радою подана заявка для участі у Всеукраїнському конкурсі мікрогрантів для розвитку громад „Час діяти, Україно!” від благодійного фонду „МХП – Громаді” за підтримки МХП.

Участь у конкурсі взяли 205 проєктів. Оскільки  конкурс завжди передбачає відбір, то незалежними експертами за результатами відбору відібрано лише 93 проєкти. Загалом протягом 2021 року  Благодійний фонд „МХП – Громаді” надасть фінансову підтримку на реалізацію 93 ініціатив із 12 областей України, в тому числі і нашого проєкту  - Вуличне освітлення в селі Канівщина Прилуцького району. Реалізація проєкту буде здійснюватися партнерами проєкту за рахунок грантових коштів Благодійної організації „Благодійний фонд „МХП - ГРОМАДІ”, коштів бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади та  сільгосппідприємства  ТОВ „Прилуцький хлібодар”.