22 липня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури  сільської ради Сергій Проценко, староста Нетяжинського старостинського округу Світлана Федоренко, а також представники Прилуцької, Чернігівської районної державної адміністрації, Сновської міської  та Козелецької селищної територіальної громад  взяли участь у засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради, яке проходило в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації.

Серед питань порядку денного засідання, які були розглянуті членами ради: Генеральний план с.Нетяжино  та План зонування території с.Нетяжино Прилуцького району Чернігівської області»;  Генеральний план с.Нова Тарнавщина  та План зонування території с. Нова Тарнавщина  Прилуцького району Чернігівської області» та   Генеральний план с.Покрівка  та План зонування території с. Покрівка  Прилуцького району Чернігівської області».

За результатами засідання всі генплани рекомендовані членами архітектурно-містобудівної ради до затвердження з доопрацюванням наданих зауважень.