Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 27.07.2021 09:32

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 26 липня у Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості проведено тренінг для безробітних, метою якого є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми та сучасного рабства.

Учасники тренінгу ознайомилися з  масштабами  торгівлі людьми, причинами та наслідками потрапляння в  таку ситуацію, основними формами торгівлі людьми та розробили памятку «Як не стати жертвою шахраїв».

На жаль, проблема сучасного рабства актуальна і в нашій країні. Для торгівлі людьми не існує кордонів… Але наша небайдужість, громадське усвідомлення цієї проблеми дуже важливе для всього суспільства сьогодні. Зупинимо торгівлю людьми!