Можна з упевненістю сказати, що на Прилуччині усі шляхи ведуть в Густиню. Дістатися до неї можна автомобільним шляхом з Прилук чи траси Київ-Суми. А можна пройтися шляхами, де колись ступали великий Тарас Шевченко, Євген Гребінка, єрусалимський патріарх Феофан чи гетьман Сагайдачний.
Цими дорогами до святої обителі з’їжджалися люди звідусіль, аби помолитися чи поярмаркувати на славнозвісному Густинському ярмарку. Започаткований ще у XVII ст. ярмарок впродовж кількох століть збирав людей звідусюди на майдан під стінами монастиря.
А йшли люди на Густинський ярмарок історичною Гаттю (дамбою), насипаною через Удай ще в 17-му столітті. Нині усі бажаючі можуть пройтися прокладеними містками й історичною Гаттю від Валок і Боршни до Густині.

#листівкагромади #туризм #прилуччина #ОТГ #густиня