За результатами Всеукраїнського конкурсу  Благодійний фонд „МХП – Громаді” в числі інших  93 ініціатив переможцем обрано і наш проєкт - Вуличне освітлення в селі Канівщина Прилуцького району.

29 липня 2021 року  Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський та керівник проєкту – перший заступник сільського голови Андроніка Тарасенко отримали від Благодійного фонду „МХП – Громаді” за підтримки МХП Сертифікат  переможця Всеукраїнського конкурсу мікрогрантів для розвитку громад „Час діяти, Україно!”, організованого   Благодійним фондом  „МХП – Громаді”. Т.в.о. виконавчого директора МХП-Агро-С Анатолій Січкар разом з менеджером регіональним з соціальних проектів БФ «МХП-Громаді» Юлією Дробот привітали переможців конкурсу, які в свою чергу ділилися  планами стосовно проектів.

Працюємо далі для розвитку громади!