Дякуємо за співпрацю!

Дата: 30.07.2021 12:51

Сухополов’янська сільська рада виносить подяку  Благодійному фонду „Разом з Кернел” та СТОВ „ДРУЖБА НОВА” за внески у розвиток громади. За сприяння Благодійного фонду „Разом з Кернел” у нинішньому році проведений ремонт погруддя Т. Г. Шевченка у селі Охіньки, благоустрій у селі Охіньки, придбані матеріали для вуличних світильників в селі Ряшки, придбані матеріали для проведення поточних ремонтів у Валківській і Охіньківській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, виділені кошти на: придбання дидактичних матеріалів і наочних посібників для Охіньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, підписку періодичних видань та медикаментів для ФАПів. У липні місяці поточного року надано фінансову підтримку для участі аматорських колективів          комунального закладу „Центр культури та дозвілля” Сухополов’янської сільської ради у Всеукраїнському фестивалі „Феєрія” у м.Чорноморську. За кошти Благодійного фонду „Разом з Кернел” здійснюється  встановлення двох твердопаливних котлів в котельні Валківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів.