04 серпня відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства. На  розгляд виконкому вносилося  30  питань.

Члени виконавчого комітету попередньо схвалили  Комплексну програму підтримки сім’ї, забезпечення тендерної рівності, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на період до 2025 року, а також  ряд програм у новій редакції, а саме: Програму забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет на 2021 рік, Програму  будівництва і реконструкції вуличного освітлення населених пунктів Сухополов’янської сільської ради          на 2021-2022 роки, Програму благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2021 рік та Програму охорони навколишнього природного середовища на 2021-2022 роки.

На засіданні виконавчого комітету були ухвалені бюджетні питання: «Про схвалення проекту змін до рішення другої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2020 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2021 рік», «Про погодження звіту про виконання бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року», «Про схвалення прогнозу бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки», а також затверджено план заходів щодо складання проекту бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 рік.

На виконання протоколів засідання обласної, районної та  протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради щодо дотримання населенням правил пожежної безпеки при  перебуванні у лісових масивах, паркових зонах та на відкритих територіях та дотримання протипожежного стану населених пунктів, котеджних містечок, дачних і садових товариств та об’єктів, розташованих в лісових масивах, члени виконкому ухвалили рішення «Про стан пожежної безпеки в екологічних системах».

Ураховуючи історичне значення проголошення 24 серпня 1991 року Незалежності України та з метою проведення на високому організаційному рівні заходів Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України виконавчий комітет ухвалив рішення «Про відзначення 30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України», затвердивши відповідний план заходів та утворивши організаційний комітет з їх підготовки.

На засіданні виконкому були ухвалені питання щодо виділення коштів на матеріальну допомогу жителям територіальної громади.

Після розгляду питань порядку денного виконкому були розглянуті та обговорені  важливі питання життєдіяльності старостинських округів Сухополов’янської сільської ради, зокрема питання щодо благоустрою населених пунктів громади та ремонту доріг.