Участь у ХV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорових колективів «Серпневий заспів - 2021»

Дата: 03.08.2021 17:30

З 30 липня до 1 серпня у м. Чорноморськ наш край  на ХV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорових колективів «Серпневий заспів - 2021» представляли Народний аматорський хоровий колектив працівників культури (кер. Луценко Ірина), Народний аматорський вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Кисляков Ростислав) та Народний аматорський вокальний ансамбль «Феєрія» (кер. Куриленко Володимир). Вразила і географія учасників. На фестиваль з’їхалися колективи із Вінниччини, Одещини, Київщини, Львівщини, Черкащини, Тернопільщини та Чернігівщини.

У складі журі фестивалю були:

- Петро Андрійчук – заслужений працівник культури України;

- Юлія Крістанова – начальник відділу культури Чорноморської міської ради;

- Наталія Петій-Потапчук – директор-художній керівник КЗК «Заслужений академічний Закарпатський хор»;

- Ярослав Линів – керівник муніципального хору «Боян» Львівської обл.;

- Валентина Штельмах – співзасновниця Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорових колективів «Серпневий заспів»;

- Микола Себов – директор Великодолинської ДМШ.

Журі високо оцінило підготовку наших колективів і нагородило всіх дипломами та пам’ятними подарунками. Особливо відмітили хоровий колектив, який став лауреатом І ступеня. Він привіз додому не тільки диплом, а й подарунки від членів журі. Вітаємо наших переможців!