Сухополов’янська сільська рада повідомляє, що в регіоні реалізується обласна Програма розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки (далі - Програма), затверджена рішенням двадцять п’ятої сесії обласної ради сьомого скликання від 28 жовтня 2020 року № 41-25/VII. Її метою є стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва, створення сприятливого бізнес-середовища шляхом консолідації зусиль місцевих органів влади, суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій, об’єднань підприємців, бізнес-асоціацій тощо задля підвищення добробуту населення області.

Основними напрямами реалізації Програми є фінансово-кредитна, інформаційно-консультаційна підтримка суб’єктів малого та середнього бізнесу, а також розвиток інфраструктури підтримки підприємництва.

Фінансування інвестиційних проєктів здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» та Положення про порядок фінансування проєктів суб’єктів малих та середніх підприємств.

Всіх зацікавлених осіб прохання звертатися до Державної організації  «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» за адресою: 14000, ЧЕРНІГІВСЬКА область, ДЕСНЯНСЬКИЙ район, місто ЧЕРНІГІВ, вулиця ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, будинок 12, корпус А, квартира 5 Контакти : +38 (093) 602-46-84    +38 (046) 269-95-27    fondppcn@ukr.net