Наша рідна Україна – самобутня держава, яка славиться неповторною культурою, творчістю, народними традиціями та  гостинністю.

14 серпня, у день великого  православного і народного свята Маковія, що зветься ще Медовим спасом, щедра Переволочнянська земля зустрічала  святкове дійство «Україна гостинна» в рамках мистецького туру «Україна буває різною», присвяченому 30-й річниці незалежності України. З особливою щедрістю та щирістю, українським короваєм та хлібом-сіллю  зустрічали почесних гостей та жителів громади в с.Переволочна (Переволочнянський старостинський округ). Усім присутнім були запропоновані  презентаційні столи, кожен з яких унікальний,  адже має свою історію і свій унікальний рецепт, притаманний тільки цій місцевості: це і стіл  сирний,  і медовий,  і бузиновий, а також стіл з різноманітними маковими  смаколиками.

З 30-ю річницею незалежності України та Медовим спасом  усіх присутніх щиро вітали Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський та староста Переволочнянського старостинського округу  Ольга Сметанник.      

Під час святкового дійства як діти, так і дорослі мали змогу продемонструвати свій хист та вправність у традиційних Спасівських забавах. Дарували святковий настрій усім учасникам дійства та присутнім творчі колективи комунального закладу «Центр культури  та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради (Переволочнянського та Охіньківського будинків  культури).Прекрасний і великий український рід, тож  не забуваймо про свої народні звичаї та обряди, збираймо частіше велику дружню родину в своєму домі. Нехай Ваша хата буде багата і хлібом, і сіллю, і великим добром, і дітьми, і хорошим здоров’ям, і піснею, а також  злагодою і сімейним теплом.

З Днем народження, наша молода Україно! З Днем незалежності!