«Україна буває різною» - саме таку назву мав  мистецький тур  населеними пунктами громади,  під час якого вшановувалися різні іпостасі нашої держави:  «Україна молода» (с.Заїзд»), «Україна  гостинна» (с.Переволочна»), «Україна героїчна» (с.Рудівка), «Україна уславлена» (с.Замістя») та «Україна старовинна» (с.Смош»), бо українці  справді вміють гостинно приймати друзів, вшановувати своїх героїв, берегти традиції та пам'ять про предків, сміливо дивитися в майбутнє, виховуючи справжніх патріотів нашої незалежної і молодої України.

23  серпня з нагоди державних свят – 30-ї річниці Незалежності України, Дня Державного Прапора, у с.Манжосівка (Дідовецький старостинський округ) була  проведена святкова концертна програма  за участю  колективів КЗ «Центр культури та дозвілля» (творчих колективів Переволочнянського та Охіньківського будинків культури).

Вітали присутніх з державними святами Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський  та староста Дідовецького старостинського округу  Ірина Шуляк.

За підтримки  громадського діяча Сергія Коровченка була організована святкова лотерея, у якій жителі громади взяли участь та мали змогу виграти, окрім речей, необхідних у побуті, ще й велосипед. Розваги були організовані і для малечі, яка мала змогу посмакувати безкоштовно і солодку вату, і морозиво, а також порозважатися на батутах. Висловлюємо слова щирої вдячності лідеру громадського руху «Оновлення» Сергію Коровченку та Всеукраїнському об’єднанню «Батьківщина» за надану спонсорську допомогу в організації святкування.

Завершальним етапом у святкуванні державних свят   був організований 24 серпня захід на стадіоні  в адміністративному центрі громади – селі Сухополова,  де присутні отримали  задоволення та позитивні емоції від  спортивно-розважальної сімейної  програми «Ми є українці», у якій взяли участь 6 енергійних, спортивних та дружніх  сімей з різних населених пунктів Сухополов’янської громади: сім’я Шпильових (с.Білорічиця), сім’я Нестеренків (с.Дідівці), сім’я Мороз (с.Канівщина), сім’я Кривуци (с.Замістя), сім’я Плаван (с.Погреби)  та сім’я Бандило (с.Сухополова). Щоб отримати перемогу, кожен із учасників намагався впоратися із усіма запропонованими завданнями якнайкраще, але перемогу здобула команда сім’ї  Мороз   із с.Канівщина, друге почесне місце виборола сім’я Бандило  із с.Сухополова, а третє - сім’я Нестеренків із с.Дідівці. Усіх учасників сімейного змагання вітав очільник  Сухополов’янської громади Денис Росовський, який вручив кожній команді відповідні грамоти та заохочувальні подарунки.

Позитивні емоції дарували колективи  КЗ «Центр культури та дозвілля» та  виконавці   Сухополов’янського сільського клубу. Як подарунок від громади для присутньої на святі малечі, була можливість порозважатися на батуті.

Вітаючи зі святами Денис Росовський,  побажав  процвітання та розвитку Україні та нашій громаді зокрема, наголосивши на необхідності вшановувати пам'ять тих,  хто ціною власного життя захистив майбутні покоління, а це 15 загиблих   учасників бойових дій, героїв-захисників з Прилуччини,  серед яких  були і жителі  Сухополов’янської громади: Сергій  Безгубченко (с.Сухополова), Анатолій  Потієнко (с.Боршна)   та Віктор  Лавренчук (с.Рудівка). Побажав кожній сім’ї міцного здоров’я, добробуту, злагоди в сім’ях та  благополуччя.

До 30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора  в комунальному закладі «Публічна бібліотека», окрім організованої 19.08.2021 року краєзнавчої літературно-мистецької  панорами «Творці та твори Незалежної України»,   був проведений майстер-клас з виготовлення квітки «Сонях пам’яті» та  підготовлена книжкова виставка «Навіки будь єдина, моя ти Україно!». У бібліотечних пунктах  Сухополов'янської громади  проведені інформаційні години «Жовто-синій прапор України і народ – вільний і щасливий» та презентовані  протягом серпня тематичні книжкові виставки «Україна незалежна, тож цінуйте це належно…». Святкові концертні заходи до Дня Незалежності України  пройшли в  установах  населених пунктів громади.

Висловлюємо  слова глибокої вдячності усім, хто долучився до організації, проведення та безпосередньої участі в заходах  до Дня   Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України: старостам старостинських округів громади, працівникам  установ культури, освіти, житлово-комунальної  сфери, суб’єктам господарської діяльності, які працюють на території громади, депутатам сільської ради,  членам виконавчого комітету та  небайдужим місцевим жителям.

З Днем народження, Україно, наша молода державо! Миру нашій країні – Україні!