27 серпня відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства. На  розгляд виконкому вносилося  29  питань.

Члени виконавчого комітету попередньо схвалили Програму фінансової підтримки первинної медико-санітарної допомоги та забезпечення медичної допомоги населенню громади на 2021 рік (в новій редакції), Програму благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2021 рік (в новій редакції)  та проект  змін до рішення другої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2020 року «Про бюджет  Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2021 рік», які будуть  внесені  на розгляд сесії сільської ради.

З метою створення належних умов для освітнього процесу дітей, зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, забезпечення своєчасної та якісної підготовки до 2021-2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період члени виконавчого комітету, заслухавши доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту  Сухополов’янської сільської ради  Тетяни Реви «Про стан готовності закладів освіти до початку нового 2021-2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період», узяли до відома інформацію та  ухвалили        рішення щодо вдосконалення  механізму  навчання здобувачів освіти у 2021-2022 навчальному році  з використанням технологій дистанційного навчання в умовах  пандемії згідно з вимогами чинного законодавства, створення  належних умови для дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти  для збереження й зміцнення здоров’я дітей та забезпечення організації безпечного, регулярного перевезення здобувачів освіти до місця навчання та зворотному напрямку.

Керівництво громади продовжує роботу по забезпеченню населення якісним мобільним зв’язком.  З метою покращення якості зв’язку для мешканців села Ряшки (Ряшківський старостинський округ)  члени виконавчого комітету погодили ТОВ «Лайфселл» розміщення телекомунікаційного обладнання.

На засіданні виконкому були ухвалені рішення  щодо виділення коштів на матеріальну допомогу жителям територіальної громади.

Після розгляду питань порядку денного та ухвалення відповідних рішень були розглянуті й обговорені  важливі питання життєдіяльності старостинських округів Сухополов’янської сільської ради, зокрема питання  підготовки закладів бюджетної сфери  до  нового опалювального сезону, благоустрою у старостинських  округах громади,  ремонту  та утримання  доріг, продовження роботи по освітленню населених пунктів громади та щодо  організації  проведення вакцинації населення  громади  від COVID-19.