День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче, відповідальне, наповнене посмішками і квітами. Це свято об’єднує всю громаду: від найменших, тих, хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя.

Яскраво, емоційно та зворушливо відбулися заходи у 13 закладах загальної середньої освіти нашої громади, до яких прийшли  навчатися 960 учнів, з них 71 першокласник. На святкові лінійки завітали Cухополов’янський сільський голова, посадовці, депутати сільської ради, старости старостинських округів громади, спонсори, батьки, колишні випускники. 

Cухополов’янський сільський голова  Денис Росовський та  староста Дідовецького старостинського округу  Ірина Шуляк взяли участь у святковій лінійці в Дідівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Як подарунок до Дня знань від громади, Денис Росовський  подарував освітньому закладу ноутбук, привітавши з  початком  нового навчального року вчителів, учнів  та їх батьків. Під час святкування заступник директора ТОВ «Курс-Агро» Сергій Демченко подарував для 14 першокласників набори шкільного приладдя.

Зазначимо, що  для  повноцінного навчання та організації якісної освіти керівництвом громади здійснена належна підготовка усіх шкіл. Для реалізації концепції «Нова українська школа» придбано комп’ютерне обладнання, ламінатори, крейдові дошки, комплекти сучасних меблів та  дидактичний матеріал.

Тож нехай новий навчальний рік пройде  результативно як для учнів, так і для педагогів. Зі святом, дорогі друзі!