У рамках реалізації Державної Програми «Велике будівництво», мета якої – масштабна розбудова якісної інфраструктури України, відбувається капітальний ремонт автомобільної дороги державного  значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка, яка проходить через село  Манжосівка, що на території  Сухополов’янської громади (Дідовецький старостинський округ).

Ураховуючи численні звернення мешканців с. Манжосівка щодо  забезпечення безпеки дорожнього руху та недопущення виникнення аварійних ситуацій, а саме щодо необхідності  виконання робіт  по облаштуванню з’їздів у межах населеного пункту та  розвороту громадського транспорту на кінцевій зупинці в селі Манжосівка, 02 вересня відбулася повторна зустріч Cухополов’янського сільського голови  Дениса Росовського, старости Дідовецького старостинського округу  Ірини Шуляк  із заступником начальника Служби автомобільних доріг в Чернігівській області Володимиром Боровиком та представником підрядної організації  ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада». У результаті зустрічі досягнуто порозуміння по всіх питаннях, піднятих мешканцями, між представником Служби автомобільних доріг в Чернігівській області та представником підрядної організації   ТОВ «Автострада». Усі питання, обговорені під час зустрічі, будуть враховані в подальшій роботі. Дякуємо за розуміння та співпрацю.