Особливого значення Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський надає розвитку освіти в громаді, тому постійно виділяються з місцевого бюджету та залучаються позабюджетні кошти на проведення ремонтних робіт, створення комфортних та безпечних умов для учасників освітнього процесу.

Цими днями з метою забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у Сухополов’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів завершено роботи з облаштування зовнішньої каналізаційної  мережі, ремонт якої не здійснювався з моменту її заснування.

Висловлюємо щиру подяку спонсорам ТОВ ПРИЛУЦЬКИЙ ХЛІБОДАР”  за надану техніку.

Кошти з місцевого бюджету в сумі 51 тис. грн були витрачені на придбання матеріалів та монтажні роботи.

Проведені роботи  забезпечать  дотримання  санітарних норм та якісне водовідведення.