Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця.Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива.Щиро вітаємо з професійним святом ініціативних, креативних, наполегливих, сміливих та рішучих людей, завдяки яким у країні успішно розвивається підприємництво.Ми щиро вдячні вам, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяєте поступальному розвитку нашої територіальної громади і країни, забезпечуєте утворення нових робочих місць.Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Підприємці нашої громади – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного краю.Бажаємо Вам, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою та успішною.Процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя Вам і Вашим родинам!

З повагою,

Сухополов’янський сільський голова                                         Денис РОСОВСЬКИЙ