ЗАПРОШУЄМО НА ЕКСКУРСІЮ!

Дата: 07.09.2021 13:10

Красиве українське село Маціївка. Зелені болота, луки, яри. Затишні лісосмуги дарують спокій і бадьорість людині, яка стомилася. А ще тут є справжні «Маціївські Карпати», «Ялини Мірюти».
Дорослі і діти, які хочуть відпочити від міста та побути ближче до природи, дізнатися багато цікавого, обов’язково повинні завітати до Маціївки, пройти стежками туристичного маршруту та відвідати Етнопасіку «Диво-мед».
Під час екскурсії Ви зможете дізнатися все про Маціївку, життя бджіл, спробувати найсмачніший мед, варення із бузини, подивитися на колекцію вишиванок, прийняти участь у майстер-класах по виготовленню виробів із глини та свічок, полежати в апі-будиночку, побувати на свіжому повітрі та дружніх посиденьках, тощо.
Тож, запрошуємо усіх бажаючих до Маціївки на дендро-, глино- та апі-терапію.
Тел. для довідок 0995441006 Жилкіна Тетяна Іванівна, голова ГО "Бджолярі Прилуччини"