Вітаємо з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Дата: 10.09.2021 14:23

Сухополов’янська територіальна громада  щиро вітає працівників  нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України з професійним святом, яке щорічно відзначають в Україні у другу неділю вересня. Напередодні свята, 10 вересня, Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський  особисто привітав  трудові  колективи СО «Укрнафта Буріння»  ПАТ «Укрнафта», НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта», СП «Каштан Петролеум ЛТД» та  трудовий колектив Прилуцького відділення ГУ АТ «Чернігівгаз» почесними  грамотами за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність, вагомі трудові здобутки, забезпечення безаварійної  та надійної експлуатації систем нафто та газопостачання, значний внесок  в соціально-економічний розвиток Сухополов’янської громади  та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. Кожен колектив до свята отримав солодкі подарунки.

Ця професія надзвичайно важлива, адже пов'язана з затишком і теплом в наших оселях. Висловлюємо слова вдячності  та  щирі вітання  всім працівникам однієї з найважливіших галузей розвитку економіки країни, бажаємо затишку й добробуту в родинах, міцного здоров’я, витримки у нелегкій щоденній праці, стабільності, впевнених успіхів та нових досягнень. Зі святом!