Сьогодні в Україні відзначається День фізичної культури і спорту! Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. Саме тому у цей день найактивніші працівники адміністративного центру громади здійснили велопробіг і започаткували новий туристичний маршрут на велосипедах «Прилуки-Маціївка» протяжністю 11 км.
Метою такої подорожі стало прагнення відкрити невідомі пересічним громадянам місця Маціївки з незайманою природою, традиційним українським колоритом і, звісно, еко-пасікою «Диво-мед».
Після велопробігу, працівники громади знайомилися із соснами Мірюти, бджолиним життям, лежали в «Апі-будинку», ліпили вироби з глини, створювали власноруч свічки з воску, долали «Маціївські карпати», а ще куштували варення з бузини, трав'яний чай та нікому не відому до цього часу страву «Борщ з малиною».
Повірте, від подорожі емоції зашкалюють. Виявляється, справжній відпочинок зовсім поряд. Маціївка – дивовижна. Усім рекомендуємо.
Щиро дякуємо голові ГО «Бджолярі Прилуччини» Тетяні Жилкіній за надану можливість побути в ролі еко-туристів.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису