13 вересня своє  95-річчя святкує  ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій, житель с.Полова  Михайло Михайлович Галіч. Цього дня вітали ювіляра  Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, директор  територіального  центру соціального обслуговування Сухополов'янської сільської ради Оксана Веремієнко, виконавчий директор ТОВ «Прилуцький хлібодар»  Сергій Козиний  та голова первинної ветеранської організації адміністративного центру громади – с.Сухополова  Петро Середа та бажали йому міцного-міцного  здоров’я, довголіття, родинного тепла та турботи, позитивних емоцій і щоб доля дарувала більше приводів для свят. Гості вручили  Михайлу Михайловичу  матеріальне заохочення та солодкі смаколики.

Многії літа Вам, Михайле Михайловичу, та Божого благословення!