З нагоди 78-ї річниці вигнання нацистських окупантів з території Прилуцького району 18 вересня  Cухополов’янський сільський голова Денис Росовський, керівництво та посадовці громади, представники депутатського корпусу сільської ради, вчителі та  учні Cухополов’янської школи, представники громадськості поклали квіти до Пам’ятного знаку воїнам-односельцям  в адміністративному центрі громади - с.Сухополова. У цей день  жителі Прилуччини віддають  шану та повагу тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановують пам'ять тих, хто загинув, визволяючи на район від нацистських окупантів. Більше 5 тисяч жителів сіл Cухополов’янської громади боролись на фронтах Другої Світової війни, 416 юнаків та дівчат вивезено на каторжні роботи до Німеччини, понад 3000 жителів громади не повернулись до рідних домівок. За проявлену доблесть і відвагу орденами та медалями нагороджено 2567 жителів громади. Учасники заходу вклонились загиблим  та вшанували їх пам'ять   хвилиною мовчання.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів братів і сестер, вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у квітах біля обелісків, братських могил, меморіалів Слави.Пам'ять про загиблих героїв Другої світової війни вічна. Вона в серцях кожного з нас. Нехай на нашій землі завжди буде мирне небо!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису