Продавець… Понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році

Дата: 28.09.2021 10:54

Із людьми цієї професії ми зустрічаємось щодня. Продавець – одна з найпоширеніших і водночас найзатребуваніших професій. З початку 2021 року в базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалось понад 700 пропозицій роботи за фахом продавець і суміжних з ним. Наразі актуальними є близько півсотні вакансій.

Безкоштовно здобути такі професії, як «продавець продовольчих товарів», «продавець непродовольчих товарів», «продавець з лотка на ринку», «касир торговельного залу» безробітним пропонує служба зайнятості. Навчатися можна в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти, а також у Донецькому, Дніпропетровському, Івано-Франківському, Львівському, Полтавському, Одеському, Луганському, Рівненському, Сумському, Харківському та Херсонському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Крім того, в цих навчальних закладах можна підвищити кваліфікацію на курсах цільового призначення за різноманітними навчальними програмами відповідного професійного спрямування.

Безробітним, бажаючим працювати в сфері торгівлі, служба зайнятості також пропонує пройти стажування або навчання за індивідуальними навчальними планами і програмами безпосередньо в роботодавця.

Щодо кар’єрного зростання, то за наявності гарних рекомендацій продавець може стати асистентом менеджера (старшим продавцем, адміністратором магазина), помічником візуального мерчендайзера, товарознавцем, менеджером з продажу, менеджером по закупівлям, логістом або навіть директором салону (магазину).

Отже, не чекайте! Обирайте професію та навчайтеся з нами! Телефонуйте (0462)77-90-31 – відділ організації профнавчання Чернігівського обласного центру зайнятості або ж звертайтеся до найближчого центру (філії) зайнятості.