Напередодні  Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається щороку 30 вересня відповідно до Указу Президента України  від 14 травня 1998 року, бібліотекарі бібліотечних пунктів Сухополов’янської громади зібралися на професійну зустріч «Бібліотека – душі основа».  Бібліотека – це цілий світ, відкритий кожному, хто любить книгу. Особливу атмосферу в наших бібліотеках  створюють наші працівники.

На початку зустрічі вітала присутніх  директор КЗ «Публічна бібліотека» Тетяна Печена та запропонувала до перегляду вітальну мультимедійну презентацію.

Керуючий  справами виконавчого комітету Валентина Харченко передала вітання бібліотекарям   від Сухополов’янського сільського голови  Дениса Росовського  і  вручила Почесні грамоти Сухополов’янської сільської ради  за сумлінну працю, високу професійну майстерність, особистий внесок у розвиток бібліотечної справи  та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек провідному бібліографу КЗ «Публічна бібліотека» Наталії Горілій, бібліотекарю Ряшківського бібліотечного пункту   КЗ «Публічна бібліотека» Світлані Мичко та  провідному бібліотекарю Замістянського бібліотечного пункту  КЗ «Публічна бібліотека» Валентині Тестющенко.

Начальник відділу культури  і туризму  сільської ради Леся Овчаренко  також  привітала зі святом та відзначила кращих представників бібліотечної галузі Грамотами  за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію  та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек провідного бібліотекаря Манжосівського бібліотечного пункту  Світлану Охріменко, бібліотекаря І категорії Білорічицького  бібліотечного пункту  Віру Чухліб  та провідного бібліотекаря  КЗ «Публічна бібліотека» Вікторію Нехай.

У межах проєкту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта» відбувається передача 5000 комп’ютерів бібліотекам по всій країні, серед яких і бібліотеки  Сухополов’янської громади. На реалізацію проєкту не витрачені кошти державного бюджету. Це стало можливим завдяки об’єднанню зусиль держави, приватного бізнесу, місцевої влади та за сприяння Української бібліотечної асоціації. Важливою частиною вітання було вручення комп’ютерної техніки та обладнання   кращим  бібліотечним пунктам, а саме: Білорічицькому,   Манжосівському,  Ряшківському бібліотечним  пунктам та КЗ «Публічна бібліотека». Завдяки бібліотекам та кваліфікованим бібліотечним працівникам підвищуватиметься рівень цифрових навичок жителів найменших населених пунктів громад Чернігівської області.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні та освітні заклади у кожній територіальній громаді країни.

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання із Всеукраїнським днем бібліотек. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, вдячних читачів та відвідувачів, адже Ваша професія надзвичайно важлива та відповідальна на шляху пізнання нових відкриттів та здобуття нових знань!