За трасою Суми – Київ повз березовий гайок у глибокому яру, дорогою потрапляємо до Густині. Вперше село згадується під назвою Підмонастирська слобідка в 1791 році. Назва цього села походить від слова «густини» – густого лісу, який ріс тоді на місці села. Село оточене горами, болотами.
Густиня по праву пишається пам’яткою минулих століть – Свято – Троїцьким Густинським жіночим монастирем. Святу обитель завжди називали «другою Лаврою».
Густиня - колиска дитинства, старовинне село, окраса Удайського краю, релігійна столиця Прилуччини.
Тому, безсумнівно саме цей населений пункт учасник конкурсу «Найгарніше українське село», де село-переможець отримає грант від «Made in Ukraine» на розвиток своєї громади у розмірі 100 000 грн.
Ми звертаємося до кожного з Вас, кожного жителя громади, кожного гостя, кожного мешканця міста Прилуки і не тільки, не бути байдужим і підтримати наше українське село Густиня Сухополов’янської громади у цьому конкурсі.
Голосування триватиме до 25 жовтня. Тож є ще достатньо часу аби залучити друзів, знайомих, родичів та підтримати село. Кожен голос надзвичайно важливий.
Для голосування переходьте за посиланням:
https://madeinukraine.org/project/vote-village, вибирайте Чернігівську область, Прилуцький район, село Густиня.