З Днем Покрови Пресвятої Богородиці! З Днем Українського козацтва! З Днем Захисника України!

Дата: 13.10.2021 22:15

Прийміть щирі вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, із Днем Українського козацтва та з Днем захисника України. Ці свята поєднали державні, родинні і духовні цінності, які символізують зв'язок поколінь та особливо шануються українцями. Протягом століть цей день пов'язаний із боротьбою за свободу українського народу, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та вважали Пресвяту Богородицю заступницею мужнього війська козацького.
У цю світлу мить ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під свою опіку всіх захисників України та подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, добро, щасливі і довгі роки життя в успішній Україні.
А усім жителям громади бажаємо сховатися від всіляких негараздів під Покровом Пресвятої Богородиці, кожен день життя зустрічати з відмінним здоров'ям, хорошим настроєм, міцною вірою і щасливою надією. У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної Вашої родини, нехай кожна Ваша молитва буде почута.