З Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 08:22

Вітаємо зі Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.
Щиро вдячні співробітникам бібліотек, будинків культури, сільських клубів, аматорських колективів за самовіддану працю, безперервний творчий пошук, відповідальне ставлення до своєї високої просвітницької місії, за те, що приносите у наше життя свято і гарний настрій. Наші музиканти, майстри сцени, представники творчої молоді і дитячої художньої самодіяльності беруть участь у різних конкурсах і фестивалях, здобуваючи перемоги та славу громаді. Зичимо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя і нових творчих здобутків у благородній справі.