Оперативно відремонтовано парадний вхід Охіньківської загальноосвітньої школи

Дата: 15.11.2021 15:16

З часу будівництва приміщення Охіньківської загальноосвітньої школи (1980 р.) дерев'яні конструкції її парадного ганку прийшли у негодність, став протікати дах. Ремонт потребував немалих коштів.  Адміністрація освітньої установи звернулася за допомогою до голови Сухополов'янської сільської ради Дениса Росовського. Було виділено 18 тисяч гривень бюджетних коштів, оперативно придбано будівельні матеріали. У той же час виникла потреба у швидкому та якісному виконанні повного циклу ремонтних  робіт.

Турботу проявило керівництво СТОВ «Батьківщина» (директор Дмитренко М.М.). На об'єкт була направлена будівельна бригада в складі кількох чоловік, по необхідності постачалися окремі будівельні матеріали.  Кілька днів злагодженої роботи -  і парадний ганок відремонтовано. Адміністрація  Охіньківської загальноосвітньої  школи,  батьківський, учительський та учнівський колективи висловлюють найтепліші слова подяки за розуміння, матеріальну підтримку  голові Сухополов'янської сільської ради Денису Росовському,   директору  СТОВ «Батьківщина» Дмитренку М.М.,  старості Охіньківського старостинського округу 12    Володимиру  Маснусі,  за  турботу - завідуючому відділком Скорику В.С.  та майстеру дільниці Шибіну В.В., за виконану роботу - будівельній бригаді.  Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.