Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:

23 листопада  2021 року о 9.00 в сесійній залі Прилуцької районної ради відбудеться пленарне засідання  15 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220 (розпорядження  сільського голови від  18 листопада  2021 року № 172  «Про  скликання 15 (позачергової) сесії 8 скликання Сухополов’янської сільської ради»).

На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

1. Про звіт про виконання бюджету Сухополов’янської сільської  територіальної громади за 9 місяців 2021 року (код бюджету 25549000000).
  2. Про затвердження програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2021 рік (в новій редакції).
  3. Про затвердження програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2021 рік (в новій редакції).
  4. Про затвердження програми фінансової підтримки первинної медико-санітарної допомоги та забезпечення медичної допомоги населенню громади на 2021 рік (в новій редакції).
  5. Про затвердження програми з оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладу охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу, на 2021 рік (в новій редакції).
  6. Про  затвердження  Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших заходів Сухополов’янської сільської ради  на 2021-2022 роки (в новій редакції).
  7. Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії  восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради  від 24 грудня 2020 року «Про бюджет Сухополов`янської сільської  територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25549000000)».
  8. Про розгляд  прогнозу бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  9. Про затвердження програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.
  10. Про затвердження Програми вуличного освітлення Сухополов’янської територіальної громади на  2022 - 2024 роки.
  11. Про прийняття у комунальну власність Сухополов’янської сільської ради юридичної особи Прилуцька Централізована бібліотечна система.
  12.  Про затвердження програми фінансової підтримки первинної медико-санітарної допомоги та забезпечення медичної допомоги населенню громади на 2022 рік.
  13.  Про затвердження програми з оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладу охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу, на 2022 рік.
  14.  Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту Сухополов’янської сільської ради на 2022 - 2027 роки.
  15.  Про затвердження Програми розвитку туризму на території Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.
  16.  Про затвердження Програми територіальної оборони Сухополов’янської сільської ради на 2022-2023 роки.
  17.  Про взяття на облік нерухомого безхазяйного майна, що розташоване на території Сухополов’янської сільської ради.
  18.  Про передачу майна на експлуатацію та обслуговування.
  19.  Про продовження терміну дії Договорів оренди нерухомого майна.
  20.   Про затвердження проекту інвестиційного договору КП «СП «Сухополов’янське».

Також на розгляд сесії будуть унесені питання щодо  виділення коштів на матеріальну допомогу жителям територіальної громади, земельні питання щодо надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою, щодо затвердження технічної документації із землеустрою та передачі у власність земельної ділянки  громадянам, про припинення права користування земельними ділянками, про надання в  оренду земель тощо.