Завдяки фінансовій підтримці ТОВ «Агрікор Холдинг» та БФ «Агрейн» у с. Канівщина встановлені ліхтарі!

Дата: 25.11.2021 20:50

Для ТОВ «Агрікор Холдинг» (агрогрупа «Агрейн») та Благодійного фонду «Агрейн» пріоритетним напрямком соціальної діяльності є покращення благоустрою та інфраструктури сільських населених пунктів. Завдяки фінансовій підтримці спонсорів у селі Канівщина Сухополов’янської ОТГ встановлено два ліхтаря на сонячних батареях з пультом керування.Вуличне освітлення є одним із основних елементів благоустрою населених пунктів. Його наявність завжди відігравала значну роль, адже воно виконує одночасно безліч функцій: убезпечує транспортний та пішохідний рух, робить середовище більш затишним та естетичним і, беззаперечно є, комфортом для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві. Отож, відтепер мешканці села можуть спостерігати приємний результат – вулиці вже освітлюють нічні ліхтарі.Щиро вдячні підприємству за співпрацю.