03 грудня відбулося  засідання виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради. На  розгляд виконкому вносилося  8 питань. З метою призначення та виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, соціального захисту та соціальної підтримки осіб, які потребують сторонньої допомоги, члени виконавчого комітету, заслухавши інформацію начальника відділу соціальної підтримки населення Сухополов’янської сільської ради Наталії Музиченко, схвалили Програму компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, Сухополов`янської сільської ради на 2022-2027 роки.

Заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей Сухополов`янської сільської ради Лариси Грабини, члени виконкому  затвердили рішення місцевої комісії з використання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Для забезпечення ефективного, результативного та цільового використання бюджетних  коштів, заслухавши інформацію начальника відділу – головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Наталії Бульби, виконавчий комітет ухвалив рішення про надання  дозволу головним розпорядникам бюджетних коштів та розпорядникам бюджетних коштів на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2022 році.

На засіданні виконавчого комітету  також було ухвалене рішення   «Про організацію громадських робіт у 2022 році»  з метою стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб для вирішення питань, які відповідають потребам територіальної громади та сприяють її економічному і соціальному розвитку.

Були розглянуті й ухвалені питання  щодо виділення коштів на матеріальну допомогу жителям територіальної громади.

Після розгляду всіх  питань порядку денного були обговорені  важливі питання життєдіяльності старостинських округів Сухополов’янської сільської ради.