Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей день  запроваджений з метою привернення уваги  суспільства до проблем людей з обмеженими можливостями, які щодня долають труднощі, виявляють стійкість духу, оптимізм та непохитну віру в життя. Ці люди особливо гостро  потребують вияву турботи та милосердя.

03 грудня  Сухополов`янський  сільський голова Денис Росовський та директор Центру соціальних служб  Сухополов`янської сільської ради Олена Ільїна завітали із солодкими подарунками до тяжкохворих дітей. Родини зустрічали гостей з радістю, ділилися своїми проблемами та досягненнями. Вони були вдячні тим, хто подарував щиру посмішку та запалив вогник в їхніх очах.

Висловлюємо слова щирої вдячності за надані солодкі подарунки директору ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» Людмилі Супруненко та директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколі Супруненку.

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та лідер громадського руху «Оновлення» Сергій Коровченко традиційно долучаються до заходів, приділяючи увагу різним категоріям населення. Цього дня особлива увага була приділена  дітям з обмеженими можливостями із Сухополов`янської громади, які  із задоволенням отримали їхні подарунки. Дякуємо всім, хто не був байдужим, приділив увагу і турботу  тим, хто цього потребує.