Волонтери – це особливі люди з великим  серцем та широкою душею, це люди, здані на самопожертву заради інших. Волонтери – це люди з активною громадською позицією, які свою небайдужістю та невтомною працею рятують тих, кому необхідна допомога. 5 грудня відзначають День волонтера. Міжнародний день волонтерів для економічного та соціального розвитку був прийнятий Генеральною Асамблеєю ООН резолюцією 17 грудня 1985 року. В сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів. Найбільш потужний сплеск українського волонтерства відбувся у 2014 році, коли люди жертвували усім: часом, грішми, часто здоров’ям і життям. Волонтери добровольцями йшли на фронт, збирали допомогу, везли на передову все, що могли, починаючи зі шкарпеток і закінчуючи тепловізорами, здавали кров пораненим, знаходили потрібні ліки, плели маскувальні сітки й готували вареники та борщові набори.

Висловлюємо слова великої поваги та  щирої вдячності за вашу безкорисливість, людяність, підтримку та турботу!