6 грудня 1991 року ухвалений Закон України «Про Збройні Сили України», а з 1993 року відповідно до постанови Верховної Ради України українці відзначають державне свято – День Збройних сил України. Цьогоріч  Збройним Силам України — 30 років.  На сьогодні зустрічаємо свято в особливих умовах, коли наші солдати та офіцери захищають суверенітет на територіальну цілісність зі зброєю  в руках на Сході нашої країни. Це свято об'єднує всіх військовослужбовців країни, які  захищають український народ та боронять кордони нашої держави, адже найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність. У цей день також згадуємо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави та наступних поколінь!

Шановні військовослужбовці, захисники України, щиро вітаємо Вас з професійним святом ? Днем Збройних Сил України! Дякуємо за віддану службу і щиро  бажаємо міцного здоров’я, тепла, добра, удачі, підтримки  рідних та близьких. У цей день низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну, серед яких були і представники Сухополов’янської громади: Сергій Безгубченко, Віктор Лавренчук та Анатолій Потієнко. Дякуємо тим, хто на сьогодні несе військову службу в зоні проведення АТОООС, за їх незламну силу волі та безстрашність.

Зі святом!