Відбулося засідання Координаційної ради

Дата: 10.12.2021 16:12

10 грудня 2021 року  відбулося друге засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому за ознакою статті, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя Сухополовянської сільської ради.

На засіданні Координаційної ради розглядалося 3 питання.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Сухополов’янської сільської ради Рева Тетяна Анатоліївна детально проінформувала про проведені заходи з профілактики туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби із соціально-небезпечними хворобами в загальноосвітніх закладах Схополов’янської сільської ради за у 2021  році.

Директор центру соціальних служб Сухополов’янської сільської ради Ільїна Олена Анатоліївна довела до відома присутніх інформацію про проведені інформаційно-просвітницькі заходи з питань профілактики домашнього насильства та торгівлі людьми; про роботу мобільної бригади для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства  за ознакою статі.

Члени Координаційної ради обговорили та затвердили план роботи Координаційної ради на 2022 рік.