14 грудня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський  та  начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський  відкрили  поліцейську станцію в Сухополов’янській громаді, яка буде працювати   в с.Заїзд  (Заїздський старостинський округ). На відкритті також були присутні  начальник Прилуцького районного відділу поліції Олександр Шульга, секретар сільської ради  Ольга  Євтушенко  та староста Заїздського старостинського округу Ніна Свистун. Відкриття відбулося в межах реалізації проекту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади», що передбачає функціонування у кожній територіальній громаді поліцейської станції та поліцейського офіцера громади, який  забезпечуватиме правопорядок на своїй території, постійно контактуватиме з мешканцями,  щоб своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.  Мета відкриття  поліцейської станції  – це наближення поліції до громадян та підвищення довіри населення до поліції. Володимир Нідзельський подякував керівництву громади  за плідну співпрацю  та за створення гідних умов для роботи поліцейської станції. Керівництво громади  забезпечило поліцейську станцію комфортним приміщенням з необхідними меблями та оргтехнікою для роботи.

Поліцейська станція громади – це якісно новий рівень поліцейських послуг та безпеки в громаді, адже мешканці громади зможуть у зручний для них час звернутися до поліцейського для розв’язання проблеми, отримання консультації чи поради.