Про проведення 17 сесії восьмого скликання Сухополов'янської сільської ради

Дата: 13.12.2021 13:26

24 грудня   2021 року о 9.00 у приміщенні КЗ «Центр культури та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради відбудеться пленарне засідання  17 сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою:  Чернігівська обл., Прилуцький район, с. Манжосівка, вул. Героїв війни, буд. 91 (розпорядження  сільського голови від  13.12.2021 року № 190  «Про скликання сімнадцятої  сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради).

На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

1.Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сухополов’янської сільської ради за 2021 рік.

2.Про затвердження Стратегії розвитку Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022-2027 роки.

3.Про  затвердження  Програми  охорони навколишнього  природного

середовища на 2021-2022 роки (в новій редакції).

4.Про бюджет Сухополов`янської сільської  територіальної громади на 2022 рік (код бюджету 25549000000).

5.Про затвердження Положень про відділи Сухополов’янської сільської ради.

6.Про затвердження Антикорупційної програми Сухополов’янської сільської ради на 2022-2024 роки.

7.Різне.