В зв’язку із затвердженням 24 грудня 2021 року  Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України  щоквартального середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, який є основою для розрахунку розміру тарифу на теплову енергію, яка виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету,  приватне підприємство «Паритет ПМ» , як виробник тепла з альтернативних джерел енергії, звернулось до Сухополов’янської сільської ради із заявою та розрахунком нового розміру тарифу на теплову енергію для бюджетних установ Сухополов’янської сільської ради, а саме Сухополов’янської загальноосвітньої школи I-III ст. та Дідівської загальноосвітньої школи I-II ст.

Розмір тарифу на теплову енергію для потреб установ   складатиме 2461,30 грн/Гкал:на виробництво теплової енергії, у розмірі 2435,95 грн./Гкал; на постачання теплової енергії, у розмірі 25,35 грн./Гкал.

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою,

містобудування та архітектури Сухополов’янської