22 січня у залі засідань Прилуцької районної ради відбулись традиційні збори бджолярів району, організовані Громадською організацією «Бджолярі Прилуччини». На повістці денній було ряд питань, в тому числі про сучасні інновації щодо підвищення рентабельності пасіки. Гостем зборів цього разу був завідувач кафедри мікробіології Поліського національного університету, доктор ветеринарних наук, професор із м. Житомир Олександр Галатюк. Присутні мали нагоду отримати цікаву інформацію, відповіді на поставлені запитання, додаткові роз’яснення та рекомендації.

Дуже приємно, що саме на території нашої громади існує така потужна громадська організація.

Сухополов'янська ОТГ щиро дякує голові ГО "Бджолярі Прилуччини" Тетяні Жилкіній за активну позицію, співпрацю у започаткуванні на території громади напрямків зеленого та апітуризму. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у 2022 році. Вчимося єдності у бджіл!