Сьогодні відзначає свій День народження народний депутат України Борис Вікторович  Приходько!

Шановний Борисе Вікторовичу!

Сухополов’янська територіальна громада з глибоким почуттям поваги щиро  вітає  Вас з Днем народження!  Нехай  доля завжди буде прихильною до Вас  та  дарує можливості для досягнення найзаповітніших мрій. А ті добрі справи, які Ви  робите для нашої  громади,  повернуться до Вас сторицею. Бажаємо, щоб у всіх починаннях Вас супроводжувала вдача  та підтримка з боку колег  і рідних. Здоров’я Вам міцного, плідних успіхів у подальшій діяльності,   сімейного затишку та тепла. Нехай у Вашому житті завжди будуть гарні  події та приємні миттєвості, щастя і радість, удача і везіння! Цінуємо Вашу допомогу та вагомий вклад  у розвитку  нашої громади та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З повагою,

Сухополов’янський сільський голова                                                Денис РОСОВСЬКИЙ