Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: відповідно до розпорядження  сільського голови від  28  січня  2022 року № 13 «Про   проведення  засідання   виконавчого   комітету Сухополов`янської сільської ради»  01 лютого  2022 року о 09.00  в сесійній залі Прилуцької районної ради за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220  відбудеться засідання виконавчого комітету  сільської ради.

На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

1. Про погодження Передавального акту Рудівської сільської ради.

2. Про погодження Передавального акту Білорічицької сільської ради.

3.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  Сухополов’янської сільської ради від 20 жовтня 2021 року № 418 «Про затвердження складу комісії та Положення про комісію з прийняття рішення про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг».

4.Про схвалення Програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022 – 2027 роки (в новій редакції).

Також будуть унесені на розгляд виконкому питання щодо надання матеріальної допомоги жителям територіальної громади.