09 лютого у Охіньківській ЗОШ відбулася відкрита зустріч із жителями с. Охіньки за участі сільського голови Дениса Росовського, заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітував староста Охіньківського старостинського округу Володимир Маснуха. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомив керівник відділу соціальної політики СТОВ "Дружба-Нова" Олег Власенко. Підбив підсумки сільський голова Денис Росовський, який у своєму виступі проінформував присутніх про терміни завершення програми "Велике будівництво" на території с. Охіньки, виконання цільових програм на території громади у 2021 році, випилювання аварійних дерев на кладовищі, освоєння коштів інтернет-субвенції, планів щодо проведення ремонту ЗОШ, утворення Ландшафтного заказника, подякував за плідну співпрацю СТОВ "Дружба-Нова", СТОВ "Батьківщина" у вирішенні важливих питань життєдіяльності округу. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: встановлення дорожніх знаків "Перегін худоби" у межах с. Охіньки, грейдерування та підсипка вулиць, проведення вуличного освітлення, забезпечення вивезення твердих побутових відходів, оформлення дозволу на спецводокористування, збільшення розміру орендної плати за використання земельних паїв, тощо. Всі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі села Охіньки обов'язково будуть повідомлені.