09 лютого у Переволочнянському будинку культури відбулася відкрита зустріч із жителями с. Переволочна за участі сільського голови Дениса Росовського, заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Переволочнянського старостинського округу Ольга Сметанник. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомив керівник відділу соціальної політики СТОВ "Дружба-Нова" Олег Власенко. Підбив підсумки сільський голова Денис Росовський, який у своєму виступі проінформував присутніх про забезпечення громадою у подальшому надання первинної медичної допомоги населенню, виконання цільових програм на території громади у 2021 році, прийняття у комунальну власність майна, освоєння коштів інтернет-субвенції, подякував за плідну співпрацю СТОВ "Дружба-Нова" у вирішенні важливих питань життєдіяльності округу. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: ремонт мостів, забезпечення вивезення твердих побутових відходів, оформлення дозволу на спецводокористування, демонтаж стовпів електромереж, тощо. Всі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Переволочної обов'язково будуть повідомлені.