17 лютого відбулася відкрита зустріч із жителями Нетяжинського старостинського округу за участі заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Нетяжинського старостинського округу Світлана Федоренко. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомив директор ПАФ "Агросвіт" Микола Полухін. Присутніх проінформували про виконання Прогрмами соціально-економічного розвитку громади у 2021 році, освоєння коштів інтернет-субвенції, перерахунку коштів на Яблунівську громаду на підзвіз учнів, тощо. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: ремонт дороги до с. Рудівка, курсування автобуса, ремонт та подальша робота ФП, співпраця із господарюючим суб'єктами, вуличне освітлення в с. Нова Тарнавщина. Усі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Нетяжинського старостинського округу обов'язково будуть повідомлені.