18 лютого відбулася відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського із жителями Колісниківського старостинського округу за участі заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Колісниківського старостинського округу Наталія Зуєва. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомив директор ТОВ "Прилуцький хлібодар" Микола Супруненко. Денис Росовський проінформував присутніх про виконання Програми соціально-економічного розвитку громади у 2021 році, освоєння коштів інтернет-субвенції, покриття мобільного зв'язку вежею Лайфселл, тощо. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: ремонт дороги до с. Левки, вирубка порослі, вивезення сміття, підсипка доріг, благоустрій території розібраного магазину, освітлення центральної вулиці в с. Колісники, тощо. Денис Росовський подякував жителям с. Колісники за активну позицію щодо покращення життєдіяльності округу. Усі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Колісниківського старостинського округу обов'язково будуть повідомлені.